Viimsi jäätmejaam

Viimsi Jäätmejaam: Ülevaade

Viimsi Jäätmejaam on asutus, mida juhib Viimsi valla keskkonnaosakonna juhataja Taavi Rebane. Jäätmejaam asub aadressil Vanapere põik 3, Tallinnas. Jäätmejaama külastajatel on võimalik ära anda erinevaid jäätmeid, mille hulka kuuluvad näiteks ehitus- ja lammutusjäätmed, ohtlikud jäätmed, elektroonikajäätmed, paber ja kartong, plastik ja metall ning biolagunevad jäätmed.

Asukoht ja Lahtiolekuajad

Viimsi Jäätmejaam asub Tallinnas, Vanapere põik 3. Jäätmejaam on avatud E, N, R, L, P 10-18. Jäätmejaam on suletud riigipühadel.

Teenused ja Hinnakiri

Viimsi Jäätmejaam pakub erinevaid teenuseid, mille hulka kuuluvad jäätmete vastuvõtt, jäätmete sorteerimine ja taaskasutus. Jäätmejaama teenuste hinnakiri on kättesaadav ametlikul veebilehel. Hinnakiri sisaldab erinevaid hindu vastavalt jäätmete liigile ja kogusele. Jäätmejaama külastajad saavad tasuda sularahas või kaardimaksega.

Viimsi Jäätmejaam on oluline asutus, mis pakub jäätmete vastuvõtmise teenust Viimsi valla elanikele. Jäätmejaama teenused on hinnatud nende professionaalsuse ja kvaliteedi poolest ning jäätmejaama töötajad on alati valmis abistama külastajaid.

Jäätmete Käitlemine Viimsi Jäätmejaamas

Jäätmete Kogumispunkt

Viimsi jäätmejaam on avatud kõigile Viimsi valla elanikele ja ettevõtetele. Jäätmejaama kogumispunktis saab ära anda erinevaid jäätmeid, sealhulgas klaasi, elektroonikat, kulu, paberit, elavhõbedat sisaldavaid jäätmeid, toiduõli, rasva, patareisid, akusid, töötlemata puitu, ravimeid, vanarehve, suurjäätmeid, betooni, telliseid, keraamikat, oksi ja metalli.

Jäätmete kogumispunktis on olemas eraldi konteinerid erinevate jäätmete jaoks. Näiteks vanapaber ja papp tuleb panna vastavatesse konteineritesse, samuti tuleb elektroonikajäätmed viia eraldi kogumispunkti. Jäätmete kogumispunktis on olemas ka spetsiaalsed konteinerid ohtlike jäätmete jaoks, nagu näiteks elavhõbedat sisaldavad jäätmed, ravimid ja vanarehvid.

Vanapere Jäätmejaam

Vanapere jäätmejaam on üks Viimsi jäätmejaama osadest, kus saab ära anda erinevaid jäätmeid, mis ei sobi kogumispunkti. Vanapere jäätmejaamas on võimalik ära anda suuremahulisi jäätmeid, nagu näiteks mööbel, kodumasinad ja ehitusjäätmed. Samuti saab Vanapere jäätmejaamas ära anda ohtlikke jäätmeid, nagu näiteks toiduõli, rasva, patareisid, akusid ja elavhõbedat sisaldavaid jäätmeid.

Vanapere jäätmejaamas kehtib hinnakiri, mis sõltub jäätmete liigist ja kogusest. Näiteks ehitusjäätmete äraandmine maksab 20 eurot tonni kohta ning vanarehvide äraandmine maksab 2 eurot rehvi kohta. Jäätmejaama operaator AS Eesti Keskkonnateenused annab täpsema info hinnakirja kohta.

Jäätmeseadus kohustab kõiki inimesi jäätmeid sorteerima ja ära andma vastavatesse kogumispunktidesse või jäätmejaamadesse. Viimsi jäätmejaam on hea võimalus oma jäätmete sorteerimiseks ja keskkonna säästmiseks.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring