Transporditeenus

4.5/5

Keskmine Google Hinnang : 4.7

Esita Tasuta Hinnapäring

Meie ettevõte pakub transporditeenuseid, mis hõlmavad kaubaveo teenuseid ja veoteenuseid. Meie teenused on suunatud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Meie teenused on kättesaadavad 7 päeva nädalas ja meil on kasutada 30 kaubikut.

Meie teenused hõlmavad siseriiklikku transporditeenust, mis hõlmab kaubaveo teenuseid kogu Eestis. Meie teenused hõlmavad ka rahvusvahelist transporditeenust, mis hõlmab kaubaveo teenuseid kogu Euroopas. Meie teenused hõlmavad ka kullerteenuseid, pakkide kohaletoimetamist, raskete esemete vedu, ohtlike veoste vedu (ADR), külmutatud kaupade vedu õigel temperatuuril, autode ja mootorrataste vedu, ühend- ja täislasti vedu.

Meie teenused on kättesaadavad kõigile, kes vajavad transporditeenuseid, sõltumata sellest, kas nad on ettevõtted või eraisikud. Meie teenused on kättesaadavad ka neile, kes vajavad transporditeenuseid raske ja sügava puudega lapsele ning vajadusel tema saatjale, kes vajab transporti lapsehoiuteenuse või tugiisikuteenuse kasutamiseks.

Meie teenused on taskukohased ja kvaliteetsed ning meie meeskond on kogenud ja usaldusväärne. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat teenust ja tagada nende rahulolu meie teenustega.

Transporditeenuse Tüübid

Transporditeenuseid on mitmeid erinevaid, kuid kõige levinumad on kaubavedu ja kolimisteenus.

Kaubavedu

Kaubavedu on teenus, mis hõlmab kaupade transportimist ühest kohast teise. Meie ettevõte pakub kaubavedu erinevatele kaupadele, sealhulgas ehitusmaterjalidele, mööblile ja pehmendustele. Meie kaubavedu teenus on usaldusväärne ja kiire ning tagab teie kaupade ohutu kohaletoimetamise.

Kolimisteenus

Kolimisteenus on teenus, mis hõlmab teie kodu või kontori mööbli ja muude esemete transportimist ühest kohast teise. Meie kolimisteenus sisaldab mööbli vedu, pakkimist ja laadimist. Meie kogenud meeskond tagab, et teie kolimine toimub sujuvalt ja kiiresti.

Geograafilised Asukohad

Teenused Tallinnas

Meie transporditeenused on saadaval Tallinnas ja selle ümbruses, sealhulgas Harjumaal ja linnast väljaspool. Meie teenused hõlmavad nii sõidukite renti kui ka juhtimisteenuseid. Meie professionaalne meeskond tagab teie mugava ja turvalise transpordi.

Pakume laia valikut sõidukeid, sealhulgas sõiduautosid, bussid ja limusiine. Kõik meie sõidukid on korralikult hooldatud ja varustatud kõigi mugavustega, et tagada teie sõidu sujuvus. Meie juhid on kogenud ja koolitatud, et tagada teie turvalisus ja mugavus.

Teenused Väljaspool Tallinna

Pakume ka transporditeenuseid väljaspool Tallinna ja Harjumaad. Meie teenused on saadaval kogu Eestis ja ka väljaspool Eestit, sealhulgas Skandinaavias, Rootsis, Soomes ja Norras.

Meie teenused hõlmavad ka rahvusvahelisi reise ja lennujaamatransfeere. Meie meeskond tagab teie mugava ja turvalise reisi, olenemata sihtkohast.

Teenused Skandinaavias

Pakume ka transporditeenuseid Skandinaavia riikides, sealhulgas Rootsis, Soomes ja Norras. Meie teenused hõlmavad nii sõidukite renti kui ka juhtimisteenuseid. Meie professionaalne meeskond tagab teie mugava ja turvalise transpordi.

Meie sõidukipark on varustatud kõigi mugavustega ja vastab kõigile kohalikele nõuetele. Meie juhid on koolitatud ja kogenud, et tagada teie turvalisus ja mugavus.

Transpordivahendid

Meie ettevõte pakub laia valikut transpordivahendeid, mis sobivad erinevate kaupade jaoks. Oleme kindlad, et leiame teie kauba jaoks sobiva transpordivahendi ning tagame selle ohutu ja kiire kohaletoimetamise. Meie transpordivahendite hulka kuuluvad kaubikud, furgoonid ja veoautod.

Kaubikud

Kaubikud on väikesed, kuid võimsad transpordivahendid, mis sobivad hästi väiksemate kaupade transportimiseks. Meie kaubikud on varustatud kõigi vajalike seadmetega, et tagada teie kauba ohutu transportimine. Lisaks on need väga ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud.

Furgoonid

Furgoonid on suuremad kui kaubikud ning sobivad hästi keskmise suurusega kaupade transportimiseks. Meie furgoonid on varustatud kõigi vajalike seadmetega, et tagada teie kauba ohutu transportimine. Lisaks on need väga ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud.

Veoautod

Veoautod on suurimad transpordivahendid, mis sobivad hästi suurte kaupade transportimiseks. Meie veoautod on varustatud kõigi vajalike seadmetega, et tagada teie kauba ohutu transportimine. Lisaks on need väga ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud.

Tellimuse Protsess

Meie ettevõttes on tellimuse protsess lihtne ja mugav. Kui soovite kasutada meie veoteenust, siis saate tellimuse esitada meie kodulehel või telefoni teel.

Tellimuse esitamisel peate esmalt määrama, millisesse aadressi soovite kauba transportida. Palun veenduge, et olete sisestanud aadressi õigesti, et vältida hilisemaid probleeme.

Järgmiseks peate määrama veosoovi, st millist kaupa soovite transportida ja millises koguses. Palun märkige täpselt, millist kaupa soovite transportida, et me saaksime pakkuda teile sobivat transpordivahendit.

Veoteenuse hind sõltub mitmest tegurist, nagu kauba kaal, suurus, kaugus ja muud lisateenused. Meie hindade kohta saate täpsemat teavet meie kodulehelt või meie klienditeenindusest.

Kui olete tellimuse esitanud, siis võtame teiega ühendust ja kinnitame tellimuse täpsemad detailid, nagu kauba kogus, kaal ja transpordiaeg. Meie eesmärk on pakkuda teile kiiret ja usaldusväärset veoteenust, mis vastab täielikult teie vajadustele.

Ettevõtte Kogemus ja Usaldusväärsus

Meie ettevõte on kogenud transporditeenuste pakkuja, kes on spetsialiseerunud kaubaveole Tallinnas ja Harjumaal ning välismaale. Oleme pakkunud oma teenuseid juba aastaid ning meie kogemus selles valdkonnas on hindamatu. Meie meeskond koosneb professionaalsetest ja kogenud transporditöötajatest, kes teavad täpselt, kuidas tagada, et teie kaup jõuab sihtkohta kiiresti ja turvaliselt.

Usaldusväärsus on meie jaoks ülioluline ning me teeme kõik endast oleneva, et tagada, et meie kliendid tunneksid end meie teenuseid kasutades kindlalt. Meie transporditeenused on täpsed, usaldusväärsed ja kohandatud vastavalt teie vajadustele.

Meie kogemus ja usaldusväärsus on tõestatud mitmete rahulolevate klientide poolt, kes on meie teenuseid kasutanud aastate jooksul. Meie klientide tagasiside on meile väga oluline ja me võtame alati arvesse nende soove ja vajadusi. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ning tagada, et nende kaup jõuaks sihtkohta õigeaegselt ja kahjustamata.

Lisateenused

Meie transporditeenused hõlmavad laia valikut lisateenuseid, mis aitavad meil pakkuda täielikku ja kohandatud lahendust vastavalt teie vajadustele. Lisateenuste hulka kuuluvad tollivormistus, kindlustus ja täislahendused.

Tollivormistus

Meie tollivormistuse teenus aitab teil hõlpsasti ja kiiresti läbida tolliprotseduure. Meie meeskond on kogenud tollitöötajad, kes suudavad teie kaubad tollivormistuse protsessi ajal korrektselt klassifitseerida ja deklareerida. Meie tollivormistuse teenus hõlmab järgmist:

 • Tollideklaratsioonide täitmine
 • Tolliprotseduuride nõuetele vastavuse tagamine
 • Tollimaksude ja käibemaksude arvutamine ja tasumine
 • Tollivormistuse dokumentide haldamine

Kindlustus

Meie kindlustusteenus võimaldab teil oma kaupu kindlustada transpordi ajal. Meie kindlustuspartnerid pakuvad laias valikus kindlustuspoliise, mis kaitsevad teie kaupu kahju, kadumise või varguse eest. Meie kindlustusteenus hõlmab järgmist:

 • Kauba kindlustamine transpordi ajal
 • Kindlustuspoliisi väljastamine
 • Kindlustusjuhtumite menetlemine ja kahjude hüvitamine

Täislahendused

Meie täislahenduste teenus võimaldab teil saada kõik vajalikud transporditeenused ühest kohast. Meie meeskond aitab teil kohandada oma transpordilahendust vastavalt teie vajadustele ja eelarvele. Meie täislahenduste teenus hõlmab järgmist:

 • Kullerteenused
 • Pakkide kohaletoimetamine
 • Raskete esemete vedu
 • Ohtlike veoste vedu (ADR)
 • Külmutatud kaupade vedu õigel temperatuuril
 • Autode ja mootorrataste vedu
 • Ühend- ja täislasti vedu

Kokkuvõttes pakume laia valikut lisateenuseid, mis aitavad meil pakkuda täielikku ja kohandatud lahendust vastavalt teie vajadustele. Meie tollivormistuse, kindlustuse ja täislahenduste teenused tagavad teie kaupade ohutu ja kiire transpordi.

Kuidas Meiega Ühendust Võtta

Meiega ühenduse võtmine on lihtne ja kiire. Oleme valmis vastama kõigile Teie küsimustele ning aitama leida sobiva transporditeenuse lahenduse. Siin on mõned viisid, kuidas meiega saate ühendust võtta:

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie teenuste kohta või soovite rohkem teada saada meie ettevõtte kohta, võite helistada meie klienditeenindusele telefonil (+372) või saata e-kirja aadressile Meie klienditeeninduse spetsialistid vastavad Teie küsimustele nii eesti kui ka inglise keeles.

E-post

Kui soovite meile saata hinnapäringu või broneeringu, võite seda teha ka e-posti teel. Selleks saatke e-kiri aadressile ning lisage kirjale oma kontaktandmed ja teenuse soov. Meie spetsialistid võtavad Teiega esimesel võimalusel ühendust ning saadavad teile hinnapakkumise.

Hinnapäring

Kui soovite teada saada, kui palju maksab konkreetne transporditeenus, võite saata meile hinnapäringu. Selleks täitke meie kodulehel olev hinnapäringu vorm ning lisage sinna oma kontaktandmed ja teenuse soov. Meie spetsialistid võtavad Teiega esimesel võimalusel ühendust ning saadavad teile hinnapakkumise.

Meie eesmärk on pakkuda kõigile klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset transporditeenust. Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada meie teenuste kohta, võtke meiega julgelt ühendust.

Transpordiettevõte Eestis

Meie ettevõte on üks juhtivaid transpordiettevõtteid Eestis, pakkudes kvaliteetset ja usaldusväärset kaubavedu ja maanteetransporti. Meie teenused hõlmavad kaubikute ja veoautode renti, täis- ja osakoormate vedu, rahvusvahelist kaubavedu, kullerteenuseid ja palju muud.

Meie transpordiettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele kõige kiiremat, kuluefektiivsemat ja usaldusväärsemat transporditeenust Eestis. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes tagavad, et teie kaup jõuab sihtkohta õigel ajal ja ohutult.

Meie transpordiettevõtte teenused hõlmavad ka kaubikutega mahutavusega kuni 20 m3. Linnas pakume teenust 20 eurot/tund + km, maanteel 0,6 eurot/kilomeeter + km ja kahe mehega teenus maksab 35 eurot/tund + km. Samuti pakume allhanget vastavalt kokkuleppele.

Meie transpordiettevõte on partneriks paljudele ekspedeerimis- ja logistika ettevõtetele Tallinnas. Meie teenused on saadaval kogu Eestis ja Skandinaavias. Oleme spetsialiseerunud ka rahvusvahelisele kaubaveole ja pakume kullerteenuseid, pakkide kohaletoimetamist, raskete esemete vedu, ohtlike veoste vedu (ADR), külmutatud kaupade vedu õigel temperatuuril, autode ja mootorrataste vedu ning ühend- ja täislasti vedu.

Sisukaart

Esita Tasuta Hinnapäring