Meist

Kolimine on keeruline protsess, kuid kolimisteenus muudab selle lihtsaks ja mugavaks. Teenus pakub kõikehõlmavat kolimisteenust, hõlmates mööbli lahtivõtmist ja pakkimist kuni asjade lahti- ja kokkupakkimiseni uues kohas. See on saadaval nii era- kui äriklientidele Tallinnas ja Harjumaal, olles taskukohane ja usaldusväärne.

Kolimisteenuste Ülevaade

Kolimisteenused hõlmavad kodukolimisi ja kontorite kolimisi. Need on saadaval Tallinnas ja pakuvad kvaliteetset teenust, kohandudes klientide vajadustele. Kogenud kolimismeeskond pakub mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas pakkematerjalide kasutamist, mööbli lahtivõtmist ja kokkupanemist ning kolimisautos laadimist ja mahalaadimist.

Kolimisteenuse Tellimine

Tellimuse esitamine on lihtne ja kiire, saab teha telefoni või veebilehe kaudu. Kolimisteenuse tellimisel on oluline aja planeerimine, soovitatakse tellida vähemalt nädal enne kolimise kuupäeva. Teenus on professionaalne ja usaldusväärne, kogenud meeskond tagab ohutu transportimise.

Kliendi Vara Kaitse

Teenuse eesmärk on tagada, et kliendi vara jõuaks turvaliselt sihtkohta. Enne kolimist pakitakse vara hoolikalt, kasutatakse spetsiaalseid materjale ja tehnikaid. Kolimisfirma on kindlustatud, et katta võimalikud kahjud.

Hindade ja Tingimuste Ülevaade

Hind sõltub mitmest faktorist ja sisaldab käibemaksu. Pakutakse ka kolimiskastide renti, mille hind sõltub kastide arvust ja rendi kestusest. Pärast kolimist väljastatakse klientidele arve ja vajadusel akt.

Kolimisteenus

+372 651 8448

info@kolimisteenus.net

Narva mnt 1, 10111 Tallinn, Eesti

Soola 8, 51013 Tartu, Eesti