Kolimiskastide rent

Kolimiskastide Rent

Kolimine võib olla keeruline ja stressirohke protsess, kuid meie kolimiskastide renditeenus muudab selle lihtsamaks ja mugavamaks. Meie rentimiseks pakutavad kolimiskastid on vastupidavad ja korduvkasutatavad ning sobivad ideaalselt kauba transportimiseks ja hoiustamiseks.

Kolimiskastide Rent Tallinnas

Meie kolimiskastide rentimise teenus on saadaval Tallinnas ja ümberkaudsetes piirkondades. Meie kastid on ilmastikukindlad ja virnastatavad, mis muudab nende transportimise lihtsaks ja kiireks. Meie rendihinnad on konkurentsivõimelised ja meie teenus on kliendisõbralik ning odav.

Kolimiskastide Rent Tartus

Meie kolimiskastide rentimise teenus on saadaval ka Tartus ja ümberkaudsetes piirkondades. Meie kastid on ilmastikukindlad ja virnastatavad, mis muudab nende transportimise lihtsaks ja kiireks. Meie rendihinnad on konkurentsivõimelised ja meie teenus on kliendisõbralik ning odav.

Meie kastide mõõdud on erinevad, mistõttu leiab iga klient meie valikust endale sobiva kasti. Meie kolimiskastide rentimise teenus on lihtne ja kiire – tellimine toimub telefoni või e-posti teel ning kastid transporditakse kliendi poolt valitud aadressile. Kastide rentimiseks on olemas ka erinevad paketid ja miinimumaeg, millest tuleks enne tellimist teada anda.

Meie kolimiskastide renditeenus on keskkonnasõbralik, kuna kasutame taaskasutatud plastikut ning kastid on korduvkasutatavad. Meie kastide ehitus on vastupidav ja kvaliteetne, mistõttu on nende eluiga pikk ning rendihinnad kuni 50% odavamad kui tavapäraste pappkastide ostmisel.

Lisaks kolimiskastidele pakume ka erinevaid pakendimaterjale, nagu teipimisvahendid, lukustusplommid ja muud abivahendid. Meie teenusega kaasneb ka konsultatsioon ja ülevaatus, et tagada kliendi ja tema vara ohutus. Kui teil on küsimusi meie teenuse kohta või soovite kasti rentida, võtke meiega ühendust e-posti või päringuvormi kaudu.

Kolimiskastide Eelised

Kolimiskastide rentimine on kahtlemata mugav ja lihtne viis oma kauba kolimiseks. Kasutades kolimiskaste, ei pea muretsema pappkastide kokkupaneku ja hilisema utiliseerimise pärast. Meie kolimiskastid on saadaval erinevates mõõtudes, mis mahutavad erineva suurusega esemeid.

Meie kolimiskastid on ka virnastatavad, mis tähendab, et need võtavad vähem ruumi ja on hõlpsasti liigutatavad. Lisaks on meie kolimiskastid ilmastikukindlad, mis tagab, et teie vara on kolimisel kindlalt kaitstud.

Meie kastid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab nende pika eluea. Samuti on kolimiskastide rentimine kuni 50% odavam kui pappkastide ostmise ja utiliseerimise kulud kokku. See muudab kolimiskastide rentimise keskkonnasõbralikuks ja taskukohaseks valikuks.

Meie kolimiskastid on valmistatud taaskasutatud plastikust, mis muudab need keskkonnasõbralikuks ja hügieeniliseks valikuks. Jagamismajanduse osana on kolimiskastide rentimine ka keskkonnasõbralik viis vähendada jäätmete hulka.

Kolimiskastide Tellimine ja Tagastamine

Tellimuse esitamisel palume teil teavitada meid ka kättetoimetamise ja tagastamise aja ning asukoha kohta. Kui soovite, et meie kuller kolimiskastid teile kohale tooks, siis lisandub sellele transporditasu vastavalt asukohale.

Kolimiskastide rentimise miinimumaeg on 1 nädal. Kui soovite kolimiskaste rentida pikemaks ajaks, siis saate meiega ühendust võtta ja me leiame teie jaoks sobiva lahenduse.

Kui olete kolimiskastid kasutamise lõpetanud, siis saate need meile tagastada. Tagastamiseks palume teil meiega ühendust võtta ning kokku leppida sobiv tagastamise aeg ja koht. Kui soovite, et meie kuller kolimiskastid teilt ära korjaks, siis lisandub sellele transporditasu vastavalt asukohale.

Kolimiskastid tuleb tagastada samas seisukorras, nagu need rentimisel olid. Kui kolimiskastidel on kahjustusi, siis võib tekkida täiendav kulu vastavalt kahjustuste ulatusele.

Kolimiskastide rentimisel ei ole vaja neid teipida, kuna kastidel on juba olemas kaas, mis sulgeb need korralikult. Samuti ei pea te muretsema pappkastide utiliseerimise ega ülevaatuse pärast, kuna meie transpordime ja kontrollime kolimiskaste ise.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring