Keila jäätmejaam

Keila Jäätmejaam

Keila Jäätmejaam on jäätmete sorteerimise ja taaskasutamise keskus, mis asub Keila linnas Uus-Paldiski tee 6 kinnistul. Jäätmejaama rajamise eesmärgiks on pakkuda elanikele sorteeritud jäätmete äraandmise võimalust, suurendada jäätmete taaskasutust ning edendada keskkonnanõuetekohast jäätmekäitlust.

Asukoht ja lahtiolekuajad

Keila Jäätmejaam asub Keila linnas Uus-Paldiski tee 6 kinnistul, Keila reoveepuhastusjaama kõrval. Jäätmejaam on avatud esmaspäevast reedeni kell 10.00-18.00 ning laupäeval ja pühapäeval kell 10.00-14.00. Jäätmejaam on suletud riiklikel pühadel.

Jäätmete loovutamise hind

Jäätmete loovutamise hind sõltub jäätmete liigist ja kogusest. Keila Jäätmejaama hinnakiri on kättesaadav jäätmejaama kodulehel ning hinnakiri on koostatud vastavalt Keila Linnavolikogu poolt kehtestatud jäätmehoolduseeskirjadele. Jäätmejaama operaator on Makrokapital OÜ, kes vastutab jäätmete vastuvõtu, sorteerimise ja taaskasutuse eest.

Keila Jäätmejaam on oluline keskus, kus saab ära anda sorteeritud jäätmeid ning aidata kaasa keskkonna säästmisele. Jäätmejaama asukoht on mugav ning lahtiolekuajad võimaldavad jäätmete äraandmist ka töövälisel ajal.

Jäätmete Kogumine ja Taaskasutus

Liigiti kogutud jäätmed

Keila jäätmejaam pakub elanikele võimalust sorteeritud jäätmete äraandmiseks. Siin on võimalik ära anda paberit, pappi, plastikut, tekstiili, elektroonikat ja palju muud. Jäätmed tuleb ära sorteerida vastavalt jäätmejaama nõuetele ja juhistele. Kogutud jäätmed saadetakse edasi taaskasutusse või korralikku jäätmekäitlusse.

Suurjäätmed

Keila jäätmejaam võtab vastu ka suuremaid jäätmeid, nagu näiteks suured kodumasinad, mööbel ja muud suuremad esemed. Enne jäätmete äraandmist tuleb kindlasti jäätmejaama operaatoriga ühendust võtta, et leppida kokku sobiv aeg ja viis nende äraandmiseks.

Ehitusjäätmed

Keila jäätmejaam võtab vastu ka ehitusjäätmeid, nagu näiteks betooni, värve, õlisid, eterniiti ja tõrvapappi. Ehitusjäätmed tuleb sorteerida vastavalt nende liigile ja need tuleb viia jäätmejaama vastavalt nende juhistele.

Keila jäätmejaam on suurepärane koht jäätmete taaskasutamiseks ja keskkonnasõbraliku jäätmekäitluse edendamiseks. Selleks, et tagada jäätmete korrektne käitlemine, tuleb kindlasti järgida jäätmejaama nõudeid ja juhiseid.

Ohtlike Jäätmete Käsitlus

Ohtlike jäätmete äraandmine

Keila jäätmejaam võtab vastu erinevaid ohtlikke jäätmeid, sealhulgas vanu ravimeid, asbesti, vanu rehve, lehtklaasi ja ehitusjäätmeid. Ohtlikud jäätmed tuleb viia jäätmejaama vastuvõtuaegadel ning jäätmed tuleb sorteerida vastavalt jäätmete liigile.

Jäätmete kogumispunkt

Lääne-Harju valla elanikele on ohtlike jäätmete äraandmine tasuta. Keila jäätmejaam on avatud neljapäevast pühapäevani ning võtab vastu erinevaid ohtlikke jäätmeid. Lisaks on olemas ka teisi jäätmete kogumispunkte, näiteks Paldiski jäätmepunkt ja Karjaküla jäätmejaam.

Jäätmete äraandmine on lihtne ja mugav protsess. Jäätmed tuleb sorteerida vastavalt jäätmete liigile ning viia need jäätmejaama vastuvõtuaegadel. Keila jäätmejaam asub Keila linnas Uus-Paldiski tee 6 kinnistul, Keila reoveepuhastusjaama kõrval. Jäätmejaama võib jõuda ka ühistranspordiga, kuna peatus Peetri tn asub vaid mõnesaja meetri kaugusel.

Keila jäätmejaam pakub ka erinevaid teenuseid, nagu prügipressi kasutamine ja ehitusjäätmete vastuvõtmine. Jäätmejaama teenused on mugavad ja taskukohased ning aitavad tagada, et ohtlikud jäätmed jõuavad ohutult ja keskkonnasõbralikult jäätmete käitlusse.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring