Adduco

Adduco OÜ Ülevaade

Adduco OÜ on kolimisteenuste osaühing, mis asutati 17. novembril 2014. Ettevõte asub Tartu maakonnas, Tartu linnas, Ringtee tn 25. Adduco OÜ on registreeritud käibemaksukohustuslasena ja selle käibemaksukohustuslase number on EE101756952.

Ettevõtte Asutajad

Adduco OÜ asutajateks on Anton Bazõlev ja Kaukko Kiisk. Ettevõtte juhtimine on jagatud nende kahe asutaja vahel. Adduco Kolimisteenused OÜ on osa Adduco OÜ-st, mille omanikud on Anton Bazõlev ja Kaukko Kiisk.

Adduco OÜ pakub kolimisteenuseid nii era- kui äriklientidele. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad pakkimine, eritõsted, transport, ladustamine ning mööbli monteerimine ja paigaldus, mis tagavad sujuva ja mureteta kolimise kõigile klientidele. Adduco OÜ on spetsialiseerunud ka raskete esemete kolimisele, nagu seifid, klaverid ja tööstusseadmed.

Adduco OÜ teenib oma tulu peamiselt kolimisteenuste pakkumisest. Ettevõtte müügitulu oli 2022. aastal 707 247 eurot, samas kui ärikasum oli 188 257 eurot. Adduco OÜ on tuntud oma kvaliteetsete ja usaldusväärsete kolimisteenuste poolest ning selle teenused on saanud positiivset tagasisidet klientidelt.

Kui soovite võtta ühendust Adduco OÜ-ga, leiate nende kontaktandmed nende veebisaidilt.

Kolimisteenused

Adduco OÜ pakub erinevaid kolimisteenuseid nii era- kui äriklientidele. Nende eesmärk on pakkuda stressivaba kolimisteenust, mis aitab klientidel oma uue elukoha või kontoriga kiiremini kohaneda.

Stressivaba Kolimine

Adduco OÜ kolimisteenused on loodud selleks, et muuta kolimine stressivabaks ja sujuvaks protsessiks. Nende professionaalne kolimisfirma pakub kõiki vajalikke teenuseid, et tagada, et kliendid saavad oma uude koju või kontorisse kolida ilma igasuguse stressita.

Nende kolimisteenused hõlmavad kõike alates pakkimisest ja transpordist kuni lahti pakkimiseni. Kliendid saavad valida ka erinevate lisateenuste vahel, nagu näiteks mööbli kokkupanek ja demonteerimine, mis muudab kolimise veelgi lihtsamaks.

Raskete Esemete Kolimine

Adduco OÜ pakub ka raskete esemete kolimisteenust, mis hõlmab seifide, klaverite, tööstusseadmete ja muude raskete esemete kolimist. Nende professionaalne kolimisfirma omab vajalikku varustust ja kogemusi, et tagada, et raskete esemete kolimine toimub turvaliselt ja kiiresti.

Kliendid saavad nautida kõiki neid teenuseid taskukohase hinnaga. Adduco OÜ kolimisteenused on ideaalsed nii väikeste kui ka suurte kolimiste jaoks ning nende professionaalne ja kogenud meeskond teeb kõik endast oleneva, et tagada klientide rahulolu.

Muud Olulised Aspektid

Adduco OÜ kolimisteenused on tuntud oma kvaliteetse teenuse ja professionaalse suhtumise poolest. Kuid lisaks sellele pakub ettevõte ka mitmeid muid teenuseid, mis aitavad kolimisprotsessi sujuvamaks muuta.

Üks selline teenus on ladustamine Tallinnas ja Tartus. Adduco OÜ pakub oma klientidele turvalist ja mugavat ladustamisteenust, kus saab hoida oma asju ajutiselt või pikemaks ajaks. Lisaks sellele on ettevõttel ka võimalus utiliseerida olmejäätmeid, nagu vana mööbel, tehnika, riided ja dokumendid.

Kui kolimisprotsessis on vaja raskete esemete, nagu seifid, klaverid ja tööstusseadmed, transportimist, siis Adduco OÜ kolimisteenused on õige valik. Ettevõttel on spetsiaalsed vahendid ja kogenud töötajad, et tagada nende esemete ohutu transportimine.

Kui soovite oma kunstiteoseid kolida, siis Adduco OÜ pakub ka kunsti transportimise teenust. Ettevõte tagab, et kunstiteos jõuab ohutult ja kahjustamata sihtkohta.

Lisaks sellele pakub Adduco OÜ ka kvaliteetseid pakkematerjale, nagu kolimiskastid ja muud vajalikud tarvikud, mis aitavad tagada kõikide esemete turvalise transportimise.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring