Vana mööbli utiliseerimine

Vana Mööbli Utiliseerimine

Mööbli äravedu ja transport

Vana mööbli utiliseerimine algab alati äraveoga. Meie kolijad tulevad teie juurde ja tõstavad vanad diivanid, voodid, tugitoolid, madratsid, kapid, lauad ja muud mööbliesemed tõstukite või muude tõsteseadmete abil sõidukisse. Meie sõidukid on spetsiaalselt kohandatud mööbli transportimiseks. Meie furgoonid mahutavad suure hulga mööbliesemeid ja meil on ka lai valik erinevaid kaubikuid, et tagada, et teie vana mööbel saab kohaletoimetatud kiiresti ja ohutult.

Mööbli taaskasutus ja uuskasutus

Kui vana mööbel on äraveoga meie käes, siis järgmiseks sammuks on taaskasutus ja uuskasutus. Meie eesmärk on tagada, et võimalikult palju mööblit saaks taaskasutatud või uuesti kasutatud. Kui mööbel on veel kasutuskõlblik, siis anname selle edasi uuskasutuskeskustele või heategevusorganisatsioonidele, kes saavad sellele uue elu anda. Kui mööbel ei ole enam kasutuskõlblik, siis utiliseerime selle vastavalt kehtivatele seadustele ja nõuetele.

Hind ja Maksumus

Tööjõu ja spetsialistide maksumus

Meie firma pakub kvaliteetset vana mööbli utiliseerimise teenust, mille hind sõltub kasutatud ressurssidest, sh tööjõu ja spetsialistide maksumusest. Meie meeskond koosneb professionaalsetest töötajatest, kes on koolitatud ja varustatud vajalike tööriistade ja seadmetega. Töötajate maksumus määratakse vastavalt tööaja pikkusele ja töö keerukusele. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust taskukohase hinnaga.

Transport ja äravedu maksumus

Meie firma pakub ka transport- ja äraveoteenust, mis on oluline osa vana mööbli utiliseerimisprotsessist. Meie kasutatavad sõidukid on spetsiaalselt varustatud vana mööbli äraveoks ja utiliseerimiseks. Meie furgoonid on piisavalt suured, et mahutada suuremaid mööbliesemeid ning neil on tõstukid, mis võimaldavad lihtsat ja turvalist laadimist ja mahalaadimist. Transport- ja äraveoteenuse maksumus sõltub sõiduki suurusest, kaugusest ja mahust. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust taskukohase hinnaga.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring