Rahvusvaheline kolimisteenus

Rahvusvaheline Kolimisteenus

Meie rahvusvaheline kolimisteenus pakub kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, mis hõlmab kogu kolimise protsessi alates ettevalmistusest kuni lahtipakkimiseni. Meie kolimismeeskond on kogenud ja professionaalne ning suudab pakkuda kohandatud lahendusi vastavalt meie klientide vajadustele.

Kolimise Ettevalmistus

Kolimise ettevalmistus on üks olulisemaid osi kolimisprotsessis. Meie kolimismeeskond aitab teil planeerida ja organiseerida kõiki vajalikke samme, et kolimine oleks sujuv ja stressivaba. See hõlmab ka pakkimist, transpordi korraldamist, dokumentatsiooni ja tollivormistust ning vajadusel ka utiliseerimist.

Kolimise Protsess

Meie kolimismeeskond tagab, et kogu kolimisprotsess kulgeb sujuvalt ja ohutult. Meie partnerid ja koostöövõrgustikud üle kogu maailma võimaldavad meil pakkuda konkurentsivõimelist hinda ja kvaliteetset teenust. Meie transpordi- ja logistikameeskond tagab, et teie vara jõuab sihtkohta õigeaegselt ja tervenisti.

Kui soovite lisateavet meie rahvusvahelise kolimisteenuse kohta, võtke meiega ühendust. Meie Tallinna kontor asub kesklinnas ja meie meeskond on valmis teid aitama.

Ladustamis- ja Kindlustuslahendused

Ladustamisteenus

Meie rahvusvaheline kolimisteenus hõlmab ka ladustamisteenuseid, et tagada teie vara turvalisus ja kaitse. Meie laod on varustatud kaasaegse turvavarustusega, mis tagab teie esemete ohutuse.

Meie ladustamisteenus on paindlik ja kohandatav teie vajadustele vastavalt. Meie laod on varustatud reguleeritava kliimaseadmega, et tagada teie esemete säilimine ka ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Samuti pakume erineva suurusega ladustamisruume vastavalt teie esemete suurusele ja kogusele.

Allpool on toodud meie ladustamisruumide mõõtmed:

PikkusLaiusKõrgus
2m2m2,5m
4m2m2,5m
6m2m2,5m
8m2m2,5m

Kindlustuslahendused

Meie rahvusvaheline kolimisteenus hõlmab ka kindlustuslahendusi, et tagada teie vara täielik kaitse. Meie kindlustuslahendused on kohandatavad vastavalt teie vajadustele ja hõlmavad kõiki võimalikke riske, et tagada teie vara täielik kaitse.

Meie kindlustuslahendused hõlmavad järgmist:

  • Koguvara kindlustus
  • Transpordikindlustus
  • Ladustamiskindlustus

Meie kindlustuslahendused on usaldusväärsed ja kvaliteetsed ning tagavad teie vara täieliku kaitse.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring