Pappkastid

Pappkastid on pakendusmaterjal, mis on tänapäeval väga levinud. Need on valmistatud lainepapist ja neid kasutatakse erinevate kaupade ja esemete pakendamiseks, transportimiseks ja ladustamiseks. Pappkaste on erinevat tüüpi, millest igaüks sobib erinevate vajaduste jaoks. Allpool on toodud mõned levinumad pappkastide tüübid.

Liuglevat tüüpi pappkarbid

Liuglevat tüüpi pappkarbid on eriti mugavad, kuna neid on lihtne avada ja sulgeda. Need kastid on ideaalsed suurte ja raskete esemete pakkimiseks ja transportimiseks. Neid kaste on saadaval erinevates suurustes ja kujudes vastavalt vajadusele.

Jäigad pappkastid

Jäigad pappkastid on tugevad ja vastupidavad ning sobivad ideaalselt raskete ja habraste esemete pakkimiseks ja transportimiseks. Neid kaste kasutatakse sageli tööstuses ja kaubanduses. Jäikade pappkastide valmistamiseks kasutatakse tavaliselt kahte või kolme kihist lainepappi.

Volditavad pappkarbid

Volditavad pappkarbid on kerged ja ökonoomsed ning neid on lihtne kokku panna ja lahti võtta. Need kastid on ideaalsed väiksemate esemete pakkimiseks ja transportimiseks. Volditavaid pappkarpe on erinevates suurustes ja kujudes.

Kokkuliimitud pappkarbid

Kokkuliimitud pappkarbid on tugevad ja vastupidavad ning neid kasutatakse sageli raskete ja habraste esemete pakkimiseks ja transportimiseks. Kokkuliimitud pappkarbid valmistatakse tavaliselt kahest või kolmest kihist lainepappi ning neid on saadaval erinevates suurustes ja kujudes vastavalt vajadusele.

Pappkastide lisavarustus

Pappkastide ümbrised

Meie pappkastide lisavarustus hulka kuuluvad ka pappkastide ümbrised. Need on suurepärane lisandus pappkastidele, kui soovite saata oma kaupa turvaliselt ja kindlalt. Meie pappkastide ümbrised on valmistatud vastupidavast materjalist, mis kaitseb teie kaupa veekahjustuste ja muude kahjustuste eest. Meie pappkastide ümbrised on saadaval erinevates suurustes ja kujudes, et need sobiksid ideaalselt teie pappkastidega.

Lainepapp vaheseinad

Teine suurepärane lisavarustus meie pappkastidele on lainepapp vaheseinad. Need on ideaalsed, kui soovite saata oma kaupa eraldi osades, et vältida nende kahjustamist. Meie lainepapp vaheseinad on valmistatud vastupidavast materjalist, mis kaitseb teie kaupa kriimustuste ja muude kahjustuste eest. Meie lainepapp vaheseinad sobivad ideaalselt meie pappkastidega ja on saadaval erinevates suurustes ja kujudes vastavalt teie tellimusele.

Pappkastide kasutamine

Pappkastid on üks levinumaid pakendamise lahendusi, mis võimaldab kaupa ohutult transportida ja hoiustada. Meie valikus on erinevad suurused ja kujud vastavalt Teie vajadustele.

Kasutades pappkaste, saate kindlustada, et Teie kaup jõuab kliendini terve ja kahjustusteta. Pakkides kauba pappkasti, saate ka vältida selle määrdumist või tolmu kogunemist. Pappkastid on ka keskkonnasõbralikud, kuna need on valmistatud taaskasutatavast materjalist.

Meie pappkastid vastavad FEFCO kataloogist leitavatele standardmõõtudele, mis võimaldab Teil tellida sobiva suurusega kaste vastavalt oma vajadustele. Samuti pakume ka erimõõtmelist lainepappi.

Kui soovite kauba transportimiseks kasutada kaubaalusel olevaid pappkaste, siis pakume ka selleks sobivaid lahendusi. Meie kaubaalused vastavad standardmõõtudele ning on valmistatud vastupidavast materjalist.

Pappkastid on ideaalsed ka cateringi ettevõtetele nagu Pappas Catering, kes soovivad pakkuda oma menüüd kliendile kaasa võtmiseks. Pappkastid on kerged ja mugavad transportida ning võimaldavad hõlpsalt kauba kohaletoimetamist.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring