Ikea mööbli kokkupanek

IKEA Mööbli Kokkupanek

Kui otsite kvaliteetset mööblit, siis IKEA on kindlasti üks parimaid valikuid. IKEA mööbel on tuntud oma kaasaegse disaini ja taskukohase hinna poolest. Kuid mööbli kokkupanek võib olla keeruline ja aeganõudev protsess, eriti kui teil pole selleks vajalikke tööriistu või kogemusi.

Kokkupanek

Meie professionaalsed paigaldajad on spetsialiseerunud IKEA mööbli kokkupanekule. Meil on vajalikud tööriistad ja kogemused, et tagada teie mööbli õige paigaldus. Meie paigaldajad on koolitatud ja omavad vajalikke oskusi, et kokku panna erineva keerukuse tasemega mööblitükke.

Paigaldusteenus

Meie paigaldusteenus hõlmab mööbli kokkupanekut, kuid lisaks sellele pakume ka mööbli paigaldust. Meie paigaldajad paigaldavad teie mööbli vastavalt teie soovidele ja vajadustele. Meie teenus hõlmab ka mööbli transporti ja tõstmist korrusele.

Garantii

Meie teenus hõlmab ka garantiid. Kui teie mööbel on paigaldatud meie poolt, siis anname teile garantii, et töö on tehtud õigesti ja teie mööbel on korralikult paigaldatud. Kui teie mööbel vajab hiljem parandust, siis võite meiega ühendust võtta ja me parandame selle tasuta.

Valik ja Planeerimine

Mööbli Valik

Meie IKEA kauplustes on lai valik mööblit, mis sobib igale maitsele ja eelarvele. Meie kataloogis leiate mööblit igas stiilis, värvitoonis ja suuruses. Enne kui otsustate oma uue mööbli üle, soovitame teil teha põhjalik uurimistöö ja kaaluda oma vajadusi ja eelarvet.

Kui olete otsustanud, millist mööblit soovite, on järgmine samm valida õige suurus ja värv. Meie kauplustes on näidiskomplektid ja näidiste seeriaid, mis aitavad teil teha õige valiku. Samuti saate meie kataloogist leida täieliku valiku meie toodetest koos hindade ja spetsifikatsioonidega.

Planeerimine

Enne uue mööbli ostmist on oluline see õigesti planeerida. See tagab, et teie uus mööbel sobib teie ruumi ja vastab teie vajadustele. Meie konsultandid aitavad teil valida õige mööbli ja annavad nõu, kuidas seda oma ruumi paigutada.

Meie 3D planeerimistööriistad aitavad teil oma uut mööblit virtuaalselt paigutada. Saate valida erinevate värvide, stiilide ja suuruste vahel, et leida täpselt teie vajadustele vastav mööbel. Kui olete oma uue mööbli välja valinud, saate selle kaupluses tellida ja meie kohaletoimetamise teenus toob selle teile koju.

Kui soovite täpsemat nõu, võite alati pöörduda meie konsultantide poole. Meie konsultandid aitavad teil valida õige mööbli ja annavad nõu, kuidas seda oma ruumi paigutada.

Lisateenused ja Kontakt

Demonteerimine ja Utiliseerimine

Meie IKEA teenuste hulka kuulub ka demonteerimine ja utiliseerimine. Kui soovite vana mööblit asendada uuega, siis võite selle meile usaldada. Meie spetsialistid demonteerivad vana mööbli ja utiliseerivad selle vastavalt keskkonnanõuetele. See teenus on tasuline ja hind sõltub mööbli tüübist ja suurusest.

Kojuvedu

Kui soovite oma uut IKEA mööblit koju kätte saada, siis pakume ka kojuveoteenust. Meie spetsialistid toovad mööbli teie koju ning aitavad seda vajadusel ka paigaldada. Selle teenuse hind sõltub mööbli suurusest ja kaugusest, mida tuleb sõita.

Sisukaart

Teenused

Kolimisteenus

Kaubavedu

Kullerteenus

Transporditeenus

Utiliseerimine

Veoteenus

Esita Tasuta Hinnapäring